Naše práce

Uvádíme přehled magicko-psychologických služeb pro vás.

Výklad karet

Jsou různé druhy výkladů karet, které můžeme použít dle vašich individuálních potřeb.

Vztahový výklad

Vztahový výklad je výkladem určeným pouze na vztah s partnerem, v rodině, či vztah s přáteli. V tomto výkladu se dozvíte příčinu problémů (pokud o ní nevíte), jak problémy řešit, na co se zaměřit, co je potřeba změnit. Pokud řešíte rozchod a špatné vztahy s bývalým protějškem, mohu pomoci vás nasměrovat, aby tyto nepříjemnosti skončily jednou provždy.

Pracovní výklad

Pracovní výklad je výklad zaměřený na práci, kolektiv a činnosti s tím spojené. V tomto výkladu budeme řešit celkovou pracovní stránku, ať již je momentálně špatná nebo dobrá. Pokud vám práce nějakým způsobem nevyhovuje, podíváme se na vaše možnosti nové práce, nebo co popřípadě dělat, aby se vše v aktuální práci zlepšilo.

Zdravotní výklad

Řeší se vaše celková zdravotní stránka. Poradíme vám jak zhubnout, přibrat, jak řešit ženské problémy, mužské problémy, jak znovu aktivovat své orgány. Nastíníme, na co si dát pozor, čemu se vyhnout.

Rozbory

Podrobnější rozebrání vztahů, práce či zdraví a to dle data narození.

Vztahový rozbor

Dopodrobna je rozebrán váš vztah s daným protějškem, dle data narození. Na co si dát pozor, jaká je vaše budoucnost. Jaké máte aspekty, zda je tam láska, cit, sex, či slzy, boj a ostatní.

Pracovní rozbor

Podrobné rozluštění práce, pracovních výkonů. Dozvíte se, jaká práce je pro vás dle data narození vhodná, co byste měli rozvíjet, jak se v práci chovat a čeho se vyvarovat.

Zdravotní rozbor

Dovíte se, co vás mohou postihnout za nemoci, ať již fyzické, či psychické. Dle tohoto rozboru dovedeme určit, jaké bylinky a doplňky stravy jsou pro vás vhodné. Také dovedeme doporučit různá tělesná cvičení, různé typy meditace či různé typy jógy.

Výklad z futharských run

Je výklad, který provádíme ze starých futharských run, který ukáže jaký problém máte, jakou cestou, tedy správnou se vydat a jak tyto situace vyřešit.

Váš zájem o naše služby nejlépe projevíte vyplněním a odesláním kontaktního formuláře.