Napsal(a):

4.11.2020 06:44

Rubrika: Nezařazené

Štítky: , , , , ,

Osudový partner

Každý občas přemýšlí nad tím, zda jeho partner je ten pravý, či když je člověk sám, tak zda-li toho pravého pozná. Mnoho z nás dlouho tápe, hledá sebe samotného. Občas doslova. Všichni z nás si musí projít určitými zkouškami, ať již ve vztazích, či v životě celkově. Někteří prochází nudou, jiní peklem.

Co je ale peklo? Pro někoho je peklo třeba jen sedět vedle někoho, jiný si projde peklem psychickým, ba i fyzickým. A najednou je konec. „Jsi volný“ , zní vám v hlavě. Jste ale opravdu volní? Ne, volný je člověk tehdy, když propustí veškeré myšlenky na minulost. Ukončí je, uzavře a dál se k nim nevrací, ani k tomu dobrému a už vůbec ne k tomu špatnému. Tehdy jste volní. Úplně.

Pak zase hledáme sami sebe. Toužíme po něčem novém a zároveň se bojíme. Jsme uzavření, ztrápení. U některých se projeví deprese, u jiných i něco horšího. Běžně přicházejí tyto fáze:

1. fáze sebeobviňování
Já za vše můžu, že se tak zachoval /a. Já můžu za to, že vztah skončil.

2. fáze lítosti
Co když již nikoho nenajdu? Zůstanu sám/a. Lituji, že jsem nezůstal/a. Třeba by se vše spravilo.

3. fáze strachu
Bojím se, že mě najde. Bojím se, že si ublížím, nebo si ublíží on/a. Bojím se, že zůstanu sám/sama.

4. fáze uvědomění
Vždy za všechny problémy mohou oba. Já nejsem ten/ta, špatný/á. Oba máme podíl chyby.

5. fáze přijetí faktu
Je konec a víc se k tomu vracet nebudu.

6. fáze otevření se novému
Otevírám své srdce, duši i mysl pro nové začátky. Přijímám lásku a světlo kolem sebe a čekám, ale nelpím na novém partnerovi.

7. fáze nalezení vlastního Já
Do života vstoupí partner, ale ne jen tak ledajaký, nýbrž osudový. Spřízněná duše. Dvojplamen, či dvojpaprsek. Identická osoba, jako vy. Stejně přemýšlí, má stejné názory, stejné zájmy i chování.
Dospěli jste k cíli. Užívejte si tohoto posvátného bohy požehnaného spojení. A poděkujte jim.

Komentáře nejsou aktivní.