Napsal(a):

7.5.2020 14:19

Rubrika: Řešené případy

Štítky: , , , , , ,

Záhadný jev, co vyvolal strach

Nedávno jsem řešila velmi zajímavý případ jedné mladé slečny. Říkejme ji třeba Markéta. Ozvala se mi na výklad karet a když zjistila, že se věnuji i jiným věcem, zaujalo ji odvádění duší.

Hned se mi svěřila, že její babička bydlí několik let v baráčku, který postavili předci jejího milovaného manžela. Manžel ji zemřel 13 let zpátky a jejich syn 3 roky zpět. Zhruba před dvěma lety se ji začaly doma dít podivné věci. Zvonil jí z ničeho nic budík, zvonek, … Poté se dokonce i hýbal různý nábytek. Otevíraly se skříně, slyšela hlasy. Po tom všem, co dokonce i několikrát spatřila stín, už nemohla vydržet a chtěla pryč. V březnu 2020 šla babička na operaci kyčle a zůstala delší dobu mimo domov v rehabilitačním ústavu. Rodina se domluvila, že babička bude střídavě doma a střídavě u své dcery a vnučky.

V rehabilitačním ústavu se ji už tato entita i zhmotnila a to jako žena v modrých šatech, ale do obličeje neviděla. Když jsem tento případ začala řešit, ze všeho nejdříve jsem se ptala, zda neměli v rodině nějakou ženu, která byla psychicky nemocná, upálena, byla čarodějnice, prožila špatný život, byla zavražděna, mučena, či si vzala život. No, ukázalo se, že drahý manžel babičky měl před ní jinou ženu se kterou byl ženatý. Ta žena byla velmi nemocná, měla schizofrenii. Dědeček se to dozvěděl až pár let po svatbě a nenaplněném svazku, jelikož tato žena nemohla mít děti. Rozvedli se a ta žena to neunesla, spáchala sebevraždu, utopila se v rybníku poblíž domu, kde se nyní děly podivuhodné věci. Ano, byla to ta žena, která se babičce chtěla pomstít, že ji babička vlastně vzala muže a měla s ním děti a prožila krásný život.

Takto jsme s paní Markétou odhalili příčinu toho zjevování. V takovémto případě jsou nutná veškerá možná opatření, která existují. Nestačilo tuto ženu pouze odvést pryč. Je potřeba celý magický obřad odvádění duší.

Váš zájem o naše služby nejlépe projevíte vyplněním a odesláním kontaktního formuláře.

Komentáře nejsou aktivní.